تعداد شرکت کنندگان : 540 ورزشکار ، مربی و سرپرست
تعداد تیم های شرکت کننده : 28 استان
توضیح :
نفرات اول تا دهم هر رشته ، جواز حضور در سومین المپیاد ورزشی ایرانیان (6و7 بهمن 88 ) را کسب کردند .
سنگ:
1- بهنان محمدی (فارس) 2- کاوه کاظمی(ایلام) 3 - محمد رضا طلوعی ( اصفهان ) 4- سهراب وفایی (همدان ) 5- جعفر ناصری(مازندران) 6- سید پیمان موسوی (چهارمحال و بختیاری) 7-سید مجید حسینی زاده (زنجان) 8- امید مرادی(کردستان)9-سید حسن میر علی (تهران) 10- احمد صفانگار ( خراسان رضوی)
کباده:
1- حسین علی غدیری (اصفهان) 2- احمد شیرخوار(همدان) 3- میلاد محمدی (کرمانشاه)4-مهدی بیات(مازندران) 5- مصطفی سیستانی(کرمان) 6- محمد رضا رضایتی(گیلان) 7-سجاد اویسی( ایلام) 8-محمد حسن رزمان (فارس)9-اکو اکبری(کردستان) 10- پدرام آقایی(آذربایجان شرقی)
2میل بازی:
1- محمد ناصر آقا دادی (اصفهان) 2- مرتضی عجم مقصودی(سمنان) 3- رضا رضیعی ( مازندران )4- داریوش پورجعفری(کرمان)5-خسرو شب خوان(مرکزی) 6-فرزین غفوری(کردستان) 7- سجاد بیگلری(همدان) 8-سجادشاهمرادی (ایلام )
3و4 میل بازی:
1- مرتضی عجم مقصودی (سمنان) 2- محمد ناصر آقا دادی (اصفهان) 3- رضا رضیعی ( مازندران ) 4- داریوش پورجعفری(کرمان)5-فرزین غفوری (کردستان) 6-محمد شبخوان (مرکزی) 7- سجاد شاهمرادی(ایلام) 8- علی محمدی (همدان)
چرخ تیز:
1- محمد رضا ابوالحسنی ( اصفهان) 2- سینا نوروزی (کردستان) 3- سجاد زردتشت (فارس ) 4- جعفراژدری (خراسان رضوی) 5- رامین صالحی (سمنان) 6- سید رضا درخشنده(چهارمحال و بختیاری) 7- محمد شهبازی( کرمانشاه) 8- مجید نانکلی(همدان) 9- حسینعلی نورا( سیستان و بلوچستان) 10- محمد قلی پور ( مازندران )
چرخ چمنی:
1- بهزاد گرامی(اصفهان) 2- سید جلال صالحی(چهارمحال وبختیاری) 3- محمد شهبازی(کرمانشاه) 4- محمد علی ایزدی(مازندران) 5- سینا نوروزی ( کردستان) 6- محمد مهدی نگارستانی ( کرمان) 7- مجید نانکلی ( همدان) 8- ابراهیم مکاری( مرکزی) 9- روح ا... دهرویه ( سمنان) 10- جعفراژدری ( خراسان رضوی)
مرشدی و میانداری:
1- سینا نوروزی(مرشد) پیام مرادی(میاندار)کردستان 2- مسعود بزازیان(مرشد) غلامرضا گرجی(میاندار)خراسانی رضوی 3- سجادکوهکن(مرشد) قاسم شیخی(میاندار)یزد 4- علی اصغر اسدی( مرشد) حسام رشید زاده ( میاندار) کرمان 5- امین ابوالحسنی (مرشد) مرتضی صداقت (میاندار) اصفهان 6- سعید کرمی ( مرشد ) مهدی طاهری ( میاندار ) مرکزی 7- مسعود خسروی ( مرشد ) ناصر نادعلی ( میاندار ) خراسان جنوبی 8- حمید رضا فرشی نیال(مرشد) یونس جوادی ( میاندار ) آذربایجان شرقی 9- اشکان اسماعیلی ( مرشد ) مرتضی سبزی ( فارس ) 10- مسعود شاهقلی ( مرشد ) سید رضا درخشند ( چهارمحال و بختیاری )
تیمی زورخانه ای :
1- کرمان 2– کردستان 3– اصفهان 4- مرکزی 5- زنجان 6- ایلام 7- خراسان رضوی 8- کرمانشاه 9- گیلان 10- فارس
کشتی پهلوانی 60 کیلو:
1- مهرداد بیات(تهران) 2- مبین معافی( مازندران) 3- مجید محمدی( همدان ) 4- ساسان فیضی ( کردستان ) 5- محسن خرم جاده ( کرج ) 6- علی محمد میرحسینی ( یزد ) 7- محمد رضا پاسبان ( خراسان رضوی ) 8- مسلم منصور نژاد (کرمان ) 9- سجاد نعمتی ( خوزستان ) 10- پرویز نسیانی ( آذربایجان شرقی )
کشتی پهلوانی70 کیلو:
1- محمد رحمانی(گلستان) 2- محمد بذری( سمنان ) 3- علی صابری( مازندران ) 4- مسعود ایرانلو ( خراسان رضوی) 5- حمید رضا افضلی ( کرمانشاه ) 6- افشین رضایی ( کردستان ) 7- احسان وقاری ( تهران) 8- فردین خسروی (اردبیل ) 9- مجید عزیزی ( مرکزی ) 10- مهدی شورنیج ( کرج )
کشتی پهلوانی 80 کیلو:
1-جاسم مهربان(خ رضوی) 2- وحید شاه محمدی( همدان) 3- رشید قربانی( قزوین ) 4- امید صادق زاده ( مازندران ) 5- سوران رمضانی( کردستان) 6- وحید محمدی ( کرج ) 7- بهمن پرویز (اردبیل ) 8- محمد بخشی ( تهران ) 9- مجتبی کلانتریان ( خراسان شمالی ) 10- علی نجاتی ( گلستان )
کشتی پهلوانی 90 کیلو:
1- علی روزبهانی (همدان) 2- محمد محبوب(خ رضوی) 3- اشکان صوفی( کردستان ) 4- سعید شرفی ( کرج ) 5- محمد حسین مازندرانی (تهران ) 6- بهمن حاجی زاده ( مازندران ) 7- رمضان علی اصغری ( گلستان ) 8 – عباس داودی ( خراسان شمالی ) 9 – مهدی اسلامی ( گیلان ) 10- محسن رضایی ( مرکزی )
کشتی پهلوانی 90+ :
1- جابر صادق زاده(مازندران) 2- قادر سفید گری( تهران ) 3- محسن مختاری (قزوین ) 4- یاسر نوروزی ( سمنان ) 5- حامد حقیقی ( کرمانشاه ) 6- شاهین چراغعلی ( گلستان ) 7- داود شریفی ( اصفهان ) 8- روح ا... حسین زاده ( خراسان رضوی ) 9- کاظم کریمی ( کرج ) 10- حمید داودی ( خراسان شمالی )
برترین مربی زورخانه ای :
مرتضی هاشمی ( اصفهان )برترین مربی کشتی پهلوانی : نادر صدیقی ( مازندران )
مرغوبیت مدال
ردیف
|
نام استان
|
طلا
|
نقره
|
برنز
|
چهارم
|
پنجم
|
ششم
|
هفتم
|
هشتم
|
نهم
|
دهم
|
1
|
کرمان
|
11
|
|
|
4
|
1
|
1
|
|
1
|
|
|
2
|
اصفهان
|
4
|
2
|
12
|
|
2
|
|
1
|
|
|
|
3
|
کردستان
|
2
|
12
|
1
|
1
|
3
|
1
|
|
1
|
1
|
|
4
|
خراسان رضوی
|
1
|
3
|
|
2
|
|
|
12
|
1
|
|
2
|
5
|
سمنان
|
1
|
2
|
1
|
1
|
1
|
|
|
|
1
|
|
6
|
همدان
|
1
|
1
|
1
|
1
|
|
|
2
|
2
|
|
|
7
|
مازندران
|
1
|
1
|
2
|
3
|
1
|
1
|
|
|
|
1
|
8
|
تهران
|
1
|
1
|
|
|
1
|
|
1
|
1
|
1
|
|
9
|
فارس
|
1
|
|
1
|
|
|
|
|
1
|
2
|
11
|
10
|
گلستان
|
1
|
|
|
|
|
1
|
1
|
|
|
1
|
11
|
ایلام
|
|
1
|
|
|
|
11
|
2
|
1
|
|
|
12
|
چهارمحال و بختیاری
|
|
1
|
|
|
|
2
|
|
|
|
2
|
13
|
کرمانشاه
|
|
|
2
|
|
2
|
|
1
|
11
|
|
|
14
|
قزوین
|
|
|
2
|
|
|
1
|
|
|
|
|
یزد
|
|
|
2
|
|
|
1
|
|
|
|
|
15
|
مرکزی
|
|
|
|
11
|
1
|
1
|
|
1
|
1
|
1
|
16
|
کرج
|
|
|
|
1
|
1
|
3
|
|
|
1
|
10
|
17
|
زنجان
|
|
|
|
|
11
|
|
1
|
|
|
|
18
|
گیلان
|
|
|
|
|
|
1
|
|
|
12
|
|
19
|
خراسان جنوبی
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
|
|
20
|
اردبیل
|
|
|
|
|
|
|
1
|
1
|
|
|
21
|
آذربایجان شرقی
|
|
|
|
|
|
|
|
2
|
|
2
|
22
|
خراسان شمالی
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
1
|
1
|
23
|
سیستان و بلوچستان
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
خوزستان
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1
|
|
24
|
آذربایجان غربی
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
کهگیلویه و بویراحمد
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
لرستان
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
|