FIPZ

فدراسیون پهلوانی

حمایت از کالای ایرانی
تاریخ 1402/09/11         ساعت 11:47:32     گروه خبری اخبار فدراسیون پهلوانی و زورخانه‌ای

محمود میرزایی رییس هیئت زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان گفت: پیشبرد طرح شهید طوقانی، در بالاترین سطح هماهنگی و تعامل میسر است.
تصویر

به گزارش روابط عمومی فدراسیون زورخانه ای و کشتی پهلوانی، محمود میرزایی رییس هیئت زورخانه ای و کشتی پهلوانی استان زنجان ضمن تقدیر و تشکر از مسوولین وزارت آموزش و پرورش بابت اهتمام و عزم همه جانبه در توسعه همگانی ورزش زورخانه ای در مدارس کشور با اجرای طرح شهید طوقانی گفت: پس از نشست تخصصی مسوولین هیئت زورخانه ای استان و مسوولین اداره کل آموزش و پرورش زنجان مقرر شد،  طرح آموزش ورزش زورخانه ای و هنر مرشدی شهید طوقانی در تمامی مناطق، نواحی و مدارس ابتدایی مرکز استان که قالباً مدارس آن 2 شیفت و 3 شیفت می باشد، پیگیری و اجرا شود.

رییس هیئت زورخانه ای استان زنجان افزود: طرح استعدادیابی ورزش زورخانه ای در مدارس یکی از برنامه های ویژه این هیئت از سالهای گذشته تا کنون بوده و هست که خوشبختانه با اجرای این طرح، آموزش این رشته ورزشی در مدارس به صورت تشکیلاتی، قانونمند و مدون با همکاری همه جانبه آموزش و پرورش پیگیری خواهد شد که با این رویکرد، آینده خوبی را می شود برای ورزش زورخانه ای و این طرح ملی پیش بینی کرد.

وی در ادامه گفت: اما برای اینکه بشود در این طرح به هدفمان برسیم، می بایست مسوولین بسترهای مناسب را فراهم کرده تا در پایان نتیجه مطلوب به دست آید.

محمود میرزایی که قهرمانان این رشته در استان زنجان را حاصل استعدادیابی سنین پایه در مدارس می داند، عنوان کرد: به نظر من در این طرح مسوولین فدراسیون، آموزش و پرورش و هیئت های استانی باید در بالاترین سطح هماهنگی و تعامل قرار داشته باشند تا نکات مورد نیاز در بحث آموزش ورزش زورخانه ای و هنر مرشدی به دانش آموزان علاقمند بدون نقص پیش برود.

رییس هیئت زورخانه ای استان زنجان در پایان خاطر نشان کرد: روسای هیئت های استانی نیز می بایست به عنوان بازوان توانمند و دیده بانان تیز بین فدراسیون، با جدیت نسبت به رصد، شناسایی و رفع موانع و چالش هایی که شاید بعضاً خواسته یا ناخواسته توسط افرادی پیش می آید، بکوشند و در نهایت برای پیشبرد اهداف والای این طرح به درستی عمل نمایند.