تعداد شرکت کنندگان : 400 ورزشکار
تعداد تیم های شرکت کننده : 17 تیم از سراسر کشور
رده سنی خردسالان :
سنگ :
1- سلمان کریمی ( اصفهان ) ، 2- علی رهنورد ( فارس ) 3- محمدمهدی بهرامی ( کرمان )
دو میلبازی :
1- سوران احمدی ( کردستان ) ، 2- علی ایرانمنش ( کرمان ) ، 3- سلمان کریمی ( اصفهان )
چرخ تیز :
1- محمد حسن فانی ( اصفهان ) ، 2- امیر حسین جهانی ( کرمانشاه ) ، 3- علی شمس کلاهی ( مرکزی )
چرخ چمنی :
1- علیرضا روشن (مرکزی ) ، 2- علی مشائی ( مازندران ) ، 3- پرهام شریعت ( کردستان )
کباده :
1- محمدامین محمدی ( اصفهان ) ، 2- آریا آتشنژاد ( کرج ) ، 3- محمدجواد بشیری ( همدان )
مرشدی:
1- محمد مبین نوروزی ( کردستان ) ، 3- عبدالله رحیمی ( اصفهان ) ، 3- صالح امامی ( کرمان )
تیمی زورخانه ای :
1- اصفهان ، 2- کردستان ، 3- کرمان
رده سنی نونهالان :
سنگ :
1- امیرحسین حیدرپور ( اصفهان ) ، 2- علی صالحیان ( کردستان ) ، 3- امین آبروشن ( کرمان )
دو میلبازی :
1- عبدالله شیخبهایی ( کرمان ) ، 2- محمد رستمی ( اصفهان ) ، 3- مهدی بوستانی ( مرکزی ) .
سه و چهار میل بازی :
1- حمیدرضا کردی ( کردستان ) ، 2- رضا شیخبهایی ( کرمان ) 3- ( مشترک ) محمد رستمی ( اصفهان ) و رضا آبباریک ( کرج )
کباده :
1- علی صالحیان ( کردستان ) ، 2- محمدحاجی آقابابایی ( کرمان ) ، 3- مهران ناظرحضرتی ( اصفهان)
چرخ تیز:
1- محمدرضا نخعی ( تهران ) ، 2- هادی رضاییپور ( کرج ) ، 3- امیر کوهرنگزاده (کرمان )
مرشدی :
1- محمدرضا نخعی ( تهران ) ، 2- مهدی ناضر حضرتی ( اصفهان ) ، 3- امیر حسین بادی ( قم )
تیمی زورخانه ای :
1- کردستان ، 2- کرمان ، 3- اصفهان
نتایج مسابقات قهرمانی خردسالان کشور بر حسب مرغوبیت مدال
مقام
|
نام استان
|
طلا
|
نقره
|
برنز
|
چهارم
|
پنچم
|
ششم
|
1
|
اصفهان
|
9
|
1
|
1
|
1
|
-
|
-
|
2
|
کردستان
|
2
|
6
|
1
|
-
|
1
|
-
|
3
|
مرکزی
|
1
|
-
|
1
|
-
|
-
|
8
|
4
|
کرمان
|
-
|
1
|
8
|
-
|
-
|
-
|
5
|
مازندران
|
-
|
1
|
-
|
2
|
-
|
-
|
6
|
فارس
|
-
|
1
|
-
|
-
|
7
|
-
|
7
|
البرز
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
1
|
8
|
کرمانشاه
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
-
|
9
|
همدان
|
-
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
10
|
یزد
|
-
|
-
|
-
|
7
|
-
|
-
|
11
|
خراسان رضوی
|
-
|
-
|
-
|
1
|
1
|
-
|
12
|
خوزستان
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
-
|
13
|
سمنان
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
17
|
جمع مدالها
|
12
|
12
|
12
|
11
|
10
|
10
|
نتایج مسابقات قهرمانی نونهالان کشور بر حسب مرغوبیت مدال
مقام
|
نام استان
|
طلا
|
نقره
|
برنز
|
چهارم
|
پنچم
|
ششم
|
1
|
کردستان
|
10
|
1
|
-
|
2
|
-
|
2
|
2
|
کرمان
|
2
|
10
|
2
|
-
|
-
|
-
|
3
|
تهران
|
2
|
1
|
-
|
-
|
1
|
-
|
4
|
اصفهان
|
1
|
2
|
10
|
-
|
2
|
-
|
5
|
البرز
|
-
|
1
|
1
|
1
|
10
|
1
|
6
|
مازندران
|
-
|
-
|
1
|
1
|
1
|
8
|
7
|
مرکزی
|
-
|
-
|
1
|
1
|
-
|
-
|
8
|
قم
|
-
|
-
|
1
|
-
|
-
|
1
|
9
|
یزد
|
-
|
-
|
-
|
8
|
-
|
-
|
10
|
سیستان و بلوچستان
|
-
|
-
|
-
|
1
|
1
|
-
|
11
|
فارس
|
-
|
-
|
-
|
1
|
-
|
-
|
17
|
جمع مدالها
|
15
|
15
|
16
|
15
|
15
|
12
|
|