تعداد شرکت کنندگان : 245 ورزشکار در قالب 25 استان
سنگ :
1- بهنام محمدی (فارس ) ، 2- جعفر ناصری (مازندران ) 3- محمد رضا طلوعی ( اصفهان )
کباده :
1- حسین علی غدیری ( اصفهان ) ، 2- احمد شیخوار (همدان ) ، 3- مهدی بیات ( مازندران )
2میل بازی :
1- مرتضی عجم مقصودی (سمنان ) ، 2- محمد ناصر آقادادی ( اصفهان ) ، 3- خسرو شبخوان (مرکزی )
3و4 میل بازی :
1- محمد ناصر آقادادی (اصفهان) ، 2- مرتضی عجم مقصودی ( سمنان ) ، 3- خسرو شبخوان ( مرکزی )
چرخ تیز :
1- محمد شهبازی ( کرمانشاه ) ، 2- محمد رضا ابوالحسنی ( اصفهان ) ، 3- رامین صالحی (سمنان)
چرخ چمنی :
1- بهزاد گرامی ( اصفهان ) ، 2- سید جلال صالحی (چهارمحال و بختیاری ) ، 3- محمد شهبازی ( کرمانشاه )
مرشدی و میانداری:
1- مسعود بزازیان ( مرشد ) و غلامرضا گرجی ( میاندار ) از خراسان رضوی ، 2- سینا نوروزی ( مرشد ) و فواد ا... ویسی ( میاندار ) از کردستان ، 3- سجاد کوهکن ( مرشد ) و قاسم شیخی ( میاندار ) از یزد
تیمی زورخانه ای :
1- کرمان ، 2- اصفهان ، 3- کردستان
کشتی پهلوانی 60 کیلو :
1- مهرداد بیات ( تهران ) ، 2- مبین معافی ( مازندران ) ، 3- سجاد نعمتی ( خوزستان )
کشتی پهلوانی70 کیلو :
1- حمید رضا افضلی ( کرمانشاه ) ، 2- احسان وقاری ( تهران ) ، 3- مسعود ایزانلو ( خراسان رضوی )
کشتی پهلوانی 80 کیلو :
1- رشید قربانی ( قزوین ) ، 2- محمد بخشی ( تهران ) ، 3- جاسم مهربان ( خراسان رضوی )
کشتی پهلوانی 90 کیلو :
1- علی روز بهانی ( همدان ) ، 2- اشکان صوفی ( کردستان ) ، 3- محمد محبوب ( خراسان رضوی )
کشتی پهلوانی 90+ :
1- جابر صادق زاده ( مازندران ) ، 2- احمد میرزاپور ( خراسان رضوی ) ، 3- محسن مختاری ( قزوین )
برترین مربی زورخانه ای :
داود رضایی ( کرج )
برترین مربی زورخانه ای :
سید کمال سلطانی ( اصفهان )
مقام
|
نام استان
|
طلا
|
نقره
|
برنز
|
چهارم
|
پنچم
|
ششم
|
1
|
اصفهان
|
3
|
3
|
1
|
-
|
-
|
1
|
2
|
کرمانشاه
|
2
|
-
|
1
|
1
|
1
|
-
|
3
|
مازندران
|
1
|
2
|
1
|
2
|
2
|
1
|
4
|
تهران
|
1
|
2
|
-
|
1
|
-
|
-
|
5
|
خراسان رضوی
|
1
|
1
|
3
|
-
|
2
|
1
|
6
|
سمنان
|
1
|
1
|
1
|
-
|
-
|
-
|
7
|
همدان
|
1
|
1
|
-
|
2
|
1
|
-
|
8
|
قزوین
|
1
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
9
|
کرمان
|
1
|
-
|
-
|
-
|
1
|
1
|
10
|
فارس
|
1
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
11
|
کردستان
|
-
|
2
|
1
|
2
|
1
|
4
|
12
|
چهار محال و بختیاری
|
-
|
1
|
-
|
1
|
-
|
-
|
13
|
مرکزی
|
-
|
-
|
2
|
1
|
-
|
1
|
14
مشترک
|
خوزستان
|
-
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
یزد
|
-
|
-
|
1
|
-
|
-
|
-
|
15
|
خراسان شمالی
|
-
|
-
|
-
|
2
|
-
|
-
|
16
|
ایلام
|
-
|
-
|
-
|
1
|
2
|
1
|
17
مشترک
|
کرج
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
1
|
گلستان
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
1
|
18
|
خراسان جنوبی
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
-
|
19
|
زنجان
|
-
|
-
|
-
|
-
|
-
|
1
|
|